OBVESTILO

Spoštovani starši!

Vaš otrok bo v nedeljo, 13. septembra 2020 prejel zakrament 1. sv. obhajila. Slovesnost  se bo pričela ob 10.00 uri v župnijski cerkvi.

Zberemo se pol ure prej. Otroci dobijo obleke v Slomškovem domu.

NEPOSREDNA PRIPRAVA na prvo obhajilo bo od sobote, 5. septembra do sobote, 12. septembra, zvečer ob 19.00 (osem dni).

V četrtek, 10. septembra in v petek, 11. septembra pred sv. mašo bo SPOVED za prvoobhajance.

SREČANJE ZA STARŠE – tehnični sestanek pred 1. obhajilom, bo v ponedeljek, 7. septembra, po sveti maši ob 19h.

O vseh ostalih podrobnostih se bomo dogovorili na sestanku. Spremljajte župnijsko spletno stran.

Upam, da nam bo v drugo uspelo 🙂 in da nam bosta »korona čas« in vreme naklonjena.

Veselim se skupaj z vami in vašimi otroki.
Preživite lepe in mirne počitnice!

Katehistinja Petra                                                                Dramlje, 22.6.2020