ČLANEK – Zahvala ob blagoslovu cerkve v Marija Dobju v nedeljo, 5. novembra

 Zahvala ob blagoslovu cerkve v Marija Dobju v nedeljo, 5. novembra. 

Po božji dobroti smo kljub nočnemu in jutranjemu dežju prejeli lepo nedeljsko sončno dopoldne. Polna cerkev in polna šotora ob cerkvi sta odmevala od hvaležnosti Bogu za prejeti dar obnovljene in prenovljene cerkve in v hvaležnosti izvajalcem obnove, ki so opravili svoje delo, in hvaležnost dobrotnikom, ki so omogočili, da smo v devetih mesecih končali z obnovo in v večjem delu tudi pokrili stroške obnove. Slovesnost blagoslova je vodil upokojeni škof Stanislav Lipovšek. Po končanem bogoslužje se je zvrstila še pogostitev za vse navzoče. Hvala  vsem, ki ste prinesli darove in pripravili vse potrebno za praznovanje.

Nekaj fotografij ob zahvalnem bogoslužju po popotresni sanacijski in obnovitvenih delih na cerkvi v Marija Dobju